Bach Çiçekleri Terapisi Ankara

Tüm dünyada önemi artan bach çiçekleri terapisi ümitsizlik, korku, çaresizlik, hayattan zevk alamama, kırılganlık, keder, özgüvensizlik, alınganlık gibi olumusuz duyguları bastırarak olumlu duygu ve düşünceleri arttırmaya teşvik etmesi en önemli özelliğidir. Her bitkinin ayrı bir özelliği ve ayrı bir rahatsızlığa derman olduğu gözlemlenmiştir.

Bach çiçekleri seanslarımız için uzmanlarımız ile ön görüşme yapıp randevu alabilirsiniz.
Günümüzde bach çiçekleri kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Bitki özlerinin bugün dahi yeni bir özelliği keşfedilmekte ve kullanıma sunulmaktadır. Örneğin Kaya gülü dediğimiz Rock rose korku panik atak gibi rahatsızlara iyi gelirken, Kiraz eriği dediğimiz Cherry plum çaresizlik ve gerginliğe iyi gelmektedir. Titrek kavak (Aspen) karanlık korkusuna, Yılan otu (Gentian) şüpheciliğe birebirdir.
Terapinin kullanılma şekli, bireylerden alınan frekans örneği ile bach çiçeklerinin frekansları biorezonans cihazına kaydedilerek tekrar kişiye titreşim yoluyla frekans gönderilmesi yapılır. Böylece arızalı frekanslar tekrar düzenlenir. Her bitki farklı bir psikolojik duruma etki ettiği gibi uygulanan terapi programı ile bir çok rahatsızlığa çözüm bulunabilmektedir. Burada önemli olan sorunun kaynağını doğru tespit etmek ve doğru özü kullanmaktır.

Dünyada hızla artan Bach çiçekleri terapisi Prana Complex ayrıcalığı ile hizmete giriyor. Peki bach çiçekleri terapisi nedir? 1910 yılından sonra İngiliz tıp doktoru olan Edward Bach bütün hastalıkların temelinde duygusal oluşumlar olduğunu düşünmüş ve bununla alakalı olarak bir araştırma gerçekleştirmiştir. Araştırma sonucunda duygusal ve ruhsal oluşumların fiziksel olarak da sağlığı etkilediğini görmüş ve ümitsizlik, korku, heyecan, özgüven sorunları, utangaçlık, alınganlık, tutarsızlık gibi duyguların terapi edilmesi gerektiğini savunmuştur. Bach çiçekleri yan etkileri olmayan doğal bir yöntemdir.
Prana Complex’in profesyonel ekibi ile bach çiçekleri terapisi Türkiye’nin en çok tercih edilen terapilerinden oldu. Bunda tabiki en büyük etken hem azami verimlilik hem de uygun fiyat politikası olmuştur. Terapi fiyatlarımızı iletişime geçerek öğrenmeniz mümkündür.
Prana Complex Ankara Çayyolu’nda bulunan tam donanımlı tesisinde hizmetlerini sunar. Ailemize katılın, hayatınız küçük dokunuşlar ile değişsin.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?