EMS Fitness Ankara

Prana Complex sağlığınız için Ankara EMS Fitness merkezi olarak hizmet sunuyor. EMS spor ile zayıflayanlar, sporcuların yanı sıra, fizik tedavi yöntemlerine ihtiyacı olan bireylerin de sıkça tercih ettiği bir yöntemdir. Bu yöntem ile hedef kas grubunuzu seçerek güçlendirebilir aynı zamanda daha sağlıklı ve dinç bir vücuda kavuşabilirsiniz. EMS ile zayıflayanalar yorumları ile bu sistemin ne kadar etkili olduğunu anlatsa da, bir de bizden duymalısınız.

EMS Ankara’nın en çok yapılan sporları arasına girmeye hazırlanıyor. Siz de hemen EMS ile tanışın. Kilo verin, fit kalın, kas yapın, sıkılaşın. Üstelik çok kısa süreli seanslar ile…

EMS Fitness Hakkında Merak Edilenler

EMS (Elektro Electrical Muscle Stimulation) Fitness, Elektrikli Kas Uyarılması olarak da bilinen bu fitness çeşidi, standart fitness’dan oldukça farklıdır. Özellikle odağında vücut kaslarının güçlendirilmesi vardır. Hem iş hem de okul hayatındaki yoğunluktan dolayı spor için çok zaman ayıramayanlara özel, EMS antrenmanı kullanılarak yapılır. 21.yüzyılın teknolojisinin Fitness ile uyarlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Ayrıca uzun yıllardır fizik tedavi yöntemi olarak da kullanılmıştır. Elektrikli kas uyarılması olarak ta bilinen bu yöntem, istenilen kas bölgesini güçlendirir. Böylece sporcuların antrenmanlara hazırlanması ve adaptasyonu hızlanır. Kişisel gelişim için EMS en iyi tercihlerden biridir.

Son zamanların en gözde sporu EMS Fitness nedir? diye soranların sayısı artmaya başladı. Genç ve yaşlı her yaştan insana hitap eden bu fitness çeşidi hızlı kilo verme ve kasları harekete geçirmede oldukça etkilidir. EMS (Elektrikli Kas Uyarılması) aracılığıyla spor yapmak çok keyifli ve kolaydır. Özellikle spor yapmaya zaman ayıramayanların tercih sebebi olmaktadır. Siz de EMSFitness ile kilo vermek istiyorsanız Prana Complex’in özel programına katılmalısınız.

Prana Complex, özel EMS Fitness programı ile spor yapmak artık çok kolay. Profesyonel koçlar eşliğinde sizde artık fit bir vücuda sahip olabilirsiniz! Bir kaç seanstan sonra EMS Fitness kolaylığını ve rahatlığını hissetmeye başlayacaksınız. Çünkü zaman tasarrufunu spor yaparken bile hissedeceksiniz. Uzmanlarımız bu sporu 15 yaşından itibaren tavsiye ediyor. EMS Sporu vakti az olan bireyler için en ideal yöntemdir.

Prana Complex, EMS Fitness ile zayıflama imkanı da sunar. Günümüzde hayat temposu ve stres insanların vücut yağını arttırmakta ve vücut direncini azaltmaktadır. Bunun yanında spor yapmak seratonin seviyesini arttırdığı için endorfin hormonunu harekete geçirir. Bu da hem mutluluk duymamızı sağlar hem de stresi ve yağlanmayı azaltır.

Son günlerin artan trendi EMS Fitness bir çoğumuzun ilgisini çekmeye başladı. Ayrıca Her yaş grubuna hitap etmekle birlikte;

-Bebeğe zarar verme riskine karşı hamile olan anne adaylarımız,
-Kemoterapi alan kanser hastaları,
-Halk arasında Sara dediğimiz Epilepsi hastaları,
-Kalbinde pil olan kalp hastaları,
-maalesef EMS Fitness hizmetimizden yararlanamamaktadır.

Tüm bunlar Prana Complex'in rakipsiz fiyatları ile hizmetinizde. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

EMS Fitness, elektrik sinyalleri ile vücut kaslarını uyararak harekete geçiren bir sitemdir. Bu sinyallerin vücuda hiçbir zararı yoktur. Çünkü antrenman temposunda kas uyarılması mantığıyla hareket eden sistem vücudun daha hızlı etkileşime geçmesini sağlamaktadır. Ayrıca EMS fiziksel olarak yapılan spora göre daha olumlu sonuçlar vermektedir. Antrenman sırasında kaslarınız normalden çok daha fazla çalışır, üstelik 30 dakikalık EMS ile...

EMS Fitness ile çok zaman harcamadan ve yorulmadan inanamayacağınız şekilde kalori harcarsınız. Yaklaşık 20-30 dk Ems spor ile 3 saatlik yoğun tempo antrenmanda harcadığınız kalori harcanır.Sizler de EMS Fitness ile spor yaparken aldığınız keyfi alıp, 20 dakikada 3000 kalori verebileceğinizi göreceksiniz. Hem zamandan tasarruf edersiniz hem de yorgunluk hissi yaşamazsınız. Özellikle spora zaman ayıramıyorum diyenler, sizlere özel bu fırsatı kaçırmayın.

EMS Fitness özellikle kaslara elektrik sinyali göndererek kasların gelişmesine yardımcı olmaktadır. Örneğin, gün içerisinde de vücudumuz kaslarımıza elektrik sinyali göndermektedir. Bu sebeple bünyemize bu durum abes bir iş olarak görünmez. Aksine bünyemizi dinç tutmaya yardımcı olur.

EMS Fitness’a özel kıyafet giyilerek hazırlık yapılır. Bu özel kıyafet vücudunuza elektromanyetik sinyaller göndermeye yardımcı olmaktadır. Kendinizi tanımanıza yardımcı olacak bir spor olan EMS, kıyafetlerin üzerindeki elektrotlardan kaslara sinyal gönderme yaparak kasları uyarmaktadır. Bu sayede efor sarfederek yağlardan kurtulurken kas oranınız artmaktadır.
ünümüzde kişisel çalışmalara bağlı olmakla birlikte bünye çeşitliliği göz önüne alındığında EMS etkisi 6-12 seans arasında kişinin kendisini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır. Tabiki bu kişiden kişiye değişkenlik gösterirken yaş, metabolizma hızı, çeşitli sağlık sorunları vs. gibi etkenlerde etki etmektedir. Ayrıca Ankara’da EMS Fitness fiyat almak isteyenler Prana Complex’in yüzde 30 indirim kampanyasından faydalanabilir.

EMS sadece sağlıklı insanların spor tercihi değildir. Egzersizlerin daha kolay yapılması amacıyla Fizik tedavide EMS tercih edilmektedir. Çünkü kasların hareketi ve kemiklerin rahatlaması tedaviyi doğrudan desteklemektedir. Normal fitness ile 2 saatte harcanabilen kaloriyi 20 dakikalık bir seansta harcama fırsatı verdiği için kısa zamanda bel ve omurga kaslarınız daha güçlü hale gelebilmektedir.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?