Reformer Pilates Ankara

Ankara Reformer Pilates Merkezi

Prana Complex, reformer pilates Ankara ve çevre illerindeki uyguladığı programlar ile en çok tercih edilen pilates salonu olma özelliğini taşımaktadır. Uyguladığımız reformer pilates hareketleri sayesinde 2 ayda 10 kilo zayıflama başarısını gösterenler dahi oldu. Aletli pilates faydaları olarak göbek eritme, bölgesel zayıflama, kasları güçlendirme ve duruş bozukluklarını düzeltme gibi etkileri sıralayabiliriz.
Günümüzün en etkili sporlarından olan pilates için Ankara’da çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. Etkili programlar ve verimli seanslarımız ile ilgililerin gözdesi olmaya devam ediyoruz. Sizlerde pilatesi keşfedebilirsiniz.

Reformer Pilates

Prana Complex reformer aletli pilates hizmeti ile yine sektörde öncü olmaya devam ediyor. Uzman ekibimiz ile reformer pilates egzersizleri hem sizleri eğlendiriyor hem de vücudunuzu şekle sokabiliyorsunuz. Temelinde itme, çekme, duruş hareketleri ve esneme hareketleri olan bu spor günümüzde yeni trendler arasındadır. Yapılışı reformer pilates aleti denilen bir mekanizma sayesinde gerçekleştirilir. Sizlerde denemek için bize ulaşabilirsiniz.

Reformer Pilates Nedir? Ne işe Yarar?

Günümüzün yükselen trendlerinden olan reformer pilates Joseph Pilates tarafından geliştirilmiştir. 1. Dünya harbi sonrasında yaralananların kas yapısını güçlendirmek maksadıyla yatakların başlarına yay ve ip gibi malzemeler konulmuştur. Bu malzemeler ile yaralılar bazı hareketler ile kol ve bacaklarını güçlendirmiştir. İşte temeli o yıllarda başlayan Reformer Aletli Pilates son yıllarda ülkemizde de rağbet görmektedir.

Reformer Pilates Faydaları

Prana Complex’in sağladığı reformer pilates ile zayıflayanlar oldukça fazladır. Aletli pilates olarak da bilinen bu sporun süreklilik isteyen bir özelliği vardır. Haftada 2-3 gün 50 dakikalık seanslar ile aşağıda sıraladığımız faydalar görülebilir;
– Duruşunuzu düzeltir ve kamburunuz varsa giderir.
– Özgüven verir.
– Bacak, bel, sırt ve kollarınızdaki ağrıları hafifleterek kaslarınızı güçlendirir.
– Kemiklerinizi kuvvetlendirir.
– Bölgesel olarak zayıflama imkanı sağlar.
– Dolaşım sistemini harekete geçirerek kan dolaşımını hızlandırır ve sizlere sıhhat verir.
– Bel ve boyun fıtığı gibi riskleri minimuma indirir.
– Bağışıklığınızı ve direncinizi arttırır.
– Stres azaltma etkisi sayesinde mutluluk hormonunuzu arttırır.
– Eklem ve romatizma rahatsızlıklarınıza olumlu etki göstererek ağrılarınızı hafifletir.
– Bedeninizdeki tüm kas mekanizmasını aynı anda çalıştırdığı için vücut komple bir şekil alır.
– Kitle indeksinizi iyileştirir.
– Denge kabiliyetinizi arttırır.

Reformer Pilates Fiyatları

Son yılların gözde pilatesine, Prana Complex Reformer pilates fiyatları ile en uyguna ulaşabilirsiniz. Aletli pilates uzmanı profesyonel kadromuz sizleri geliştirilmiş pilatese dahil ederek haftada 2-3 seans bir program uyguluyor. Bu uygulanan Reformer pilates sonrası sağlıklı ve çekici bir vücuda ulaşmak kaçınılmazdır. Fayda/maliyet açısından en çok tavsiye ettiğimiz hizmetimiz olan bu spor ile ilgili fiyat bilgisi ve randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?