İştah Dengeleme

İştah Azaltma Seansları

Çok mu yiyoruz? İştah azaltma seanslarımız ile tanışın, dengeli bir iştaha kavuşun. İştahın yüksek olması bireyin kilo almasına neden olur. Bu nedenle iştah azaltma terapisi sonrası ideal kilonuza dönene kadar zayıflama sağlarsınız.

İştah azaltmayı bioenerji ile nasıl sağlarız? Şimdi bunu inceleyelim.

İştah Açma Seansları

Biorezonans mucizesi iştahınızı açabilir. Yemek yeme problemleri olan, iştahı sağlıksız seviyelere düşmüş bireyler için idealdir. Çok az yemek yemek aşırı kilo vermeye neden olup sağlığınızı bozabilir. Bu nedenle iştahınızın belirli bir seviyede tutulması çok önemlidir. Fakat bunu yaparken denge en önemli unsurdur. Bu nedenle Prana Complex uzman kadrosu ile iştah açma veya kapatma terapilerini sunar.

İştah Dengeleme Hakkında Merak Edilenler

Biorezonans cihazları frekanslar ile bireyin vücudundaki herhangi bir hücre veya organ kitlesine farklı hisler verebilir. İştah azaltma terapilerinde Leptin hormonu hedeflenir. Bu hormon beynimize tokluk hissini veren mekanizmayı oluşturur. Bunun aksine Ghrelin hormonu ise açlık hissi verir. İşin bundan sonrasını profesyonel ellerde yönetilen biorezonans cihazları gerçekleştirir. Açlık hormonunun yayınladığı açlık frekanslarının aksi yönde frekanslar ile nötrleştirilmesi ile iştahınız azaltılmış olur.

Prana Complex bireyin beyninde oluşan aşırı açlık hissini azaltabilir veya yok edebilir. Abrahamson methodunu temel olarak alan biorezonans ile beyninizdeki Leptin ve Ghrelin hormonlarına aksi yönde frekanslar sunan bu teknoloji sizin tok hissetmenizi sağlar. Bu sayede kilo verme hedefinize de ulaşabilirsiniz. Bunun aksine biorezonans ile kilo alma ihtiyaçlarınızda da işlemin tersi uygulanır. Şöyle ki; düşük olan iştah seviyesi yükseltilir ve bir dengede tutulur.

Prana Complex’in hedefi sağlıklı bireylerdir. İdeal kilonuza kavuşmanız için gerekli işlemleri gerçekleştiririz. Fakat bunu yaparken vücudunuza hiç bir kimyasal madde veya ilaç vermeyiz.

Kilo alma veya kilo verme isteklerinizde de iştah dengeleme seanslarımızdan faydalanabilirsiniz.

Biorezonans ile iştah dengeleme seanslarının asıl amacı vücudun çok istediği yiyecekleri hedef almadır. Bu yiyeceklere olan ilgiyi azaltmak sorunun temel çözümüdür. Özellikle vücudu az yemeye alıştırmak bu yöntemi en etkili iştah dengeleme metodu yapmaktadır.
Prana Complex binlerce kişinin iştah sorununu ortadan kaldırarak Türkiye'nin öncü merkezlerinden olmuştur. Sağlık için atılan her adımda hayat kalitenizi arttırmak en büyük dileğimizdir.

EMS Fitness, elektrik sinyalleri ile vücut kaslarını uyararak harekete geçiren bir sitemdir. Bu sinyallerin vücuda hiçbir zararı yoktur. Çünkü antrenman temposunda kas uyarılması mantığıyla hareket eden sistem vücudun daha hızlı etkileşime geçmesini sağlamaktadır. Ayrıca EMS fiziksel olarak yapılan spora göre daha olumlu sonuçlar vermektedir. Antrenman sırasında kaslarınız normalden çok daha fazla çalışır, üstelik 30 dakikalık EMS ile...

Bugüne kadar uğraştığınız, çaba sarf ettiğiniz tüm yöntemleri unutun. Biorezonans ile iştah dengeleme tüm dünyada en etkili iştah kesme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Sağlığınızı bozmadan kalıcı ve hızlı çözüm sağlamaktayız. Prana Comlex bu anlamda rakipsizliğini sürdürüyor.

Prana Complex uyguladığı yöntemlerle dünya standartlarının üzerinde hizmet vermektedir. 80'e yakın ülkenin takibinde ve başarılarımız ile giderek büyümekteyiz. Son yıllarda sektörün öncüsü olma heyecanını taşınıyoruz. Özellikle Ankara iştah dengeleme seanslarımız ön plana çıkmış ve çok sayıda beğeni almıştır.
Uzman terapistlerimiz iştah dengeleme seansları ile kilo vermek isteyenlere veya kilo almak isteyenlere kalıcı bir çözüm üretiyor. İştah azaltma veya iştah çoğaltma olmak üzere iki farklı teknikle dengeleme sağlayan Prana Complex biorezonans teknolojisi ile bunu gerçekleştirir. Bu sayede aniden iştah açılması, psikolojik iştah kesilmesi gibi bir çok problemin önüne geçilmiş olur. Fakat öncelikle sizin iştahınızı dengelemek için bir karar vermeniz gerek.

Şimdi kararını ver, randevunu al, daha sağlıklı bir hayata yeniden başla!

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?