Kilo Alma

Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri

Bioenerji yöntemi temelli biorezonans teknolojisi ile kilo alma terapilerine katılabilirsiniz. Prana Complex denenmiş kilo alma yöntemleri arasından en güvenilir ve sağlığa zararı olmayanı tercih eder. 1 haftada 7 kilo almak gibi sağlıksız bir beklentiniz var ise Prana Complex size bunu sağlamaz. Ayrıca kilo almak için ilaçlar da sunmaz. Bunların aksine sadece frekans sistemi ile çalışan biorezonans kullanılır.

Sağlıklı, güvenilir ve yeterince hızlı verim alınır.

Denenmiş Kilo Alma Yöntemleri

Prana Complex daha önce denenmemiş hiç bir yöntemi kilo alma terapilerinde kullanmaz. Bu sayede güvenli ve sağlıklı bir yolu birlikte yürürüz. Kilo almanın bir çok yöntemi vardır. Bunlardan bir kısmı zararlı bir kısmı ise zararsızdır. Burada tercihinizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken husus sağlığınız olmalıdır. Bu nedenle Prana Complex en güvenilir yöntem olan biorezonansı kullanır.

Bu yöntemler şöyle sıralanır;

– Biorezonans
– Bol kalorili yiyecekler tüketmek
– Öğün sayısını artırmak
– Bol karbonhidrat almak

Sağlıklı Kilo Alma Programı

Kilo almak için sağlığınızı kaybetmeyin. Kilo kaybı yaşadığınız her dönemde vücudunuz sarsılabilir. Ardından yoğun ve sağlıksız bir kilo alma yöntemi tercih ederseniz vücudunuzu çok farklı bir denge bozukluğuna sokabilirsiniz. Bu nedenle sağlıklı kilo alma programınızı seçerken en sağlıklı ve zararsız olanını seçmelisiniz. Bu programların başında biorezonans terapileri gelir. Bu nedenle Prana Complex biorezonansı kullanır.

Sadece tek bir seansta kilo almaya yöneltilebileceğiniz gibi yine tek bir seansta kilo verme eğilimine geçebilirsiniz.

Kilo Alma Diyeti

Prana Complex’ten düzenli bir diyetisyen desteği alarak kilo alma diyeti ihtiyacınıza profesyonel çözüm üretebilirsiniz. Diyetisyenlerimizin sunduğu kilo alma diyetleri ile ideal kilonuza ulaşmanız sağlanır. Bu diyetlerde her zamanki gibi önceliğimiz sağlığınızdır. Sağlıklı kilo alabilmeniz için diyetin yetersiz olacağı uzmanlarımız tarafından tespit edilirse biorezonans önerilir. Biorezonans ile kilo almanızı iştahınızı yükselterek sağlarız.
Uzmanlarımız kilo alma diyetlerinde 1 haftada 5 kilo alma, 1 haftada 7 kilo alma veya ayda 10 kilo alma gibi hızlı etki gösterip vücut dengenizi bozan yöntemlerden sizi uzat tutar. Sağlığını kaybetmiş bir bireyin kilo dengesini sağlamış olmasının hiç bir önemi yoktur. Bu nedenle kilo almak için mutlaka kesenize değil sağlığınıza odaklanmış bir kuruluş ile yolunuza devam etmelisiniz.
Gündemde olan ve Prana Complex’in uzak durduğu kilo alma diyetleri aşağıdaki gibidir.

Sadece tek bir seansta kilo almaya yöneltilebileceğiniz gibi yine tek bir seansta kilo verme eğilimine geçebilirsiniz.

1 Haftada 7 Kilo Almak

Bir haftada 7 kilo almak için yo yo diyeti, bol hayvansal gıdalar ve pirinç öneriliyor. Bu şekilde kilo almanızı Prana Complex önermiyor. Bir hafta gibi hızlı bir sürede 7 kilo almak bir çok bireyin sağlığını bozduğu gibi ciltlerinde yırtılmalar da meydana getiriyor.

Ucuz Kilo Alma Diyeti

Günümüzde bir çok merdiven altı kuruluş ucuz kilo alma diyetleri sunuyor. Bu diyetisyenlik desteklerinde her yıl binlerce birey ya aşırı kilo alıyor, ya da sağlığını kaybediyor. Destek alacağınız kuruluşun mutlaka profesyonel olduğundan emin olun.

1 Haftada 5 Kilo Almak

Biorezonans gibi güvenilir yöntemlerin aksine sağlıksız ne varsa yiyerek 1 haftada 5 kilo almak kimsenin istediği bir durum olmasa gerek. Vücudunuzun alışık olmadığı ve istemediği kadar gıdayı yemek sağlığınızı bozar.

Kilo Alma Diyeti Kadın / Erkek

Kadın ve erkek metabolizmaları farklılık gösterir. Bu nedenle kilo alma diyetleri cinsiyete göre değişiklik gösterir. Bu hususta Prana Complex'ten destek alarak kendinize uygun bir diyete erişebilirsiniz.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?