G5 Masajı

G5 Masajı ile İncel

Prana Complex’in g5 masajı ile incelmek sağlıklı ve kolay olacak. Bu teknoloji ile uygulanan titreşimler ile deri altınızdaki hücreler uyarılarak bölgesel incelmeniz sağlanır. Bunun yanı sıra selülit tedavisi için de oldukça etkili bir yöntemdir.
Temelinde masaj yatsa da elle yapılan bir masaja oranla yüzlerce kat daha verimli olur. Bu nedenle bölgesel bir etki arayanlar için idealdir. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırır, metabolizmayı düzenler ve daha sağlıklı bir bölgesel dolaşıma kavuşmanızı sağlar.

Beklentiniz genel bir zayıflama yerine sadece göbek eritme ise, yada bel bölgenizin incelmesi ise en doğru seçenek g5 ile zayıflamadır. Sağlığınıza hiç bir yan etkisi olmayan bu teknoloji ile gözle görülür bir değişime gireceksiniz. G5 cihazı yaydığı titreşimler ile vücudunuza hükmeden ve yağların yok olmasını sağlar. Yaklaşık 30 dakika süren seanslar sonrasında daha fit bir vücuda kavuşursunuz. Özellikle bacak, popo, bel ve göbek bölgeleri için ideal yöntemdir.

Prana Complex G5 ile zayıflama hizmetini G5 özelliği de bulunan bir üst versiyon G6 cihazları ile sağlar.

G5 Masajı Hakkında Merak Edilenler

G5 masajının her hangi bir yan etkisi yoktur. Bunun aksine bölgesel zayıflamanın yanı sıra bir çok faydası da vardır. Prana Complex hiç bir hizmetinde sağlığınızı riske atmaz. Bu nedenle bölgesel incelme tedavisinde de G5’i kullanır. G5 masajının faydaları şöyle listelenir;

Kan dolaşımının hızlanması
Toksinlerin yok edilmesi
Kasların güçlendirilmesi
Daha sıkı bir cilt yapısı
Daha elastik bir cilt
Selülitlerin giderilmesi ve engellenmesi
Metabolizmanın hızlanması
Vücudunuzun daha güçlü olması
Gözle görülür yağ parçalama

G5 masajı selülitten bölgesel zayıflamaya, sıkılaşmadan kan dolaşımının düzenlenmesine kadar bir çok ihtiyaca kusursuz şekilde cevap verir. Prana Complex bu yöntemi beklentiye göre ozon sauna ile bütünleştirebilir. Kullandığımız hiç bir yöntemin sağlığınıza olumsuz etkisi yoktur. G5 masajı fiyatları ile G6 fiyatları farklı olsa da Prana Complex genellikle bu hizmette daha üstün bir teknoloji olan G6'yı misafirlerine sunar.

G5 masajı sonrasında dikkat edilmesi gereken her hususu Prana Complex uzmanları misafirlerimize detaylıca iletir. G5 seansları sonrası spor yapmak bu seanstan alacağınız verimi yükseltir. Ayrıca bu dönemde ikici ve üçüncü seanslara katılarak selülitlere veda edip sıkılaşabilirsiniz.

G5 teknolojisi selülit tedavisinin yanı sıra bölgesel zayıflamada da kullanılır. Bu nedenle göbek eritme, bel ve basen bölgesi, kol ve bacaklarda da kullanılır. Yağ parçalamaya destek olan bir yöntemdir. Sağlığınızı korur, olumsuz etkinin aksine sağlık açısından daha olumlu yönde ilerleme gözlemlenir.

G5 cihazları ile verdiğimiz bu hizmet üçüncü seanstan sonra gözle görülür değişimleri size hissettirir. Ortalama bir vücuda 6 seans ile 10 seans arası işlem uygulanır. Her işlemden sonra fotoğraf karelerinde daha farklı görünürsünüz. Seanslar sonlandığında ise kusursuz bir görünüme kavuşursunuz. 30 dakika süren bu seanslar için hemen randevu alabilirsiniz.

G5 masajı fiyatları Prana Complex'te bir çok kuruluş ile birebir aynı olsa da bizi farklı kılan bir özellik vardır. Bu da G5 masajı ile aynı fiyata G6 masajı hizmeti sunmamızdır. G5'in bir üst versiyonu olan bu yöntem ile daha etkin sonuçlar alınır. Selülit ve zayıflamanın yanı sıra seanslar sonrası etkili bir dinçleşme hissedilir.

Kan Dolaşımını Hızlandırır

G5 masajı ile kan dolaşımınız düzenlenir ve hızlanır. Bu da daha dinamik ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlar.

Toksinleri Yok Eder

G5 teknolojisi yaydığı titreşimler ile toksinlerin vücudunuzdan atılmasında oldukça etkilidir.

Yağları Parçalar

PRana Complex G5 teknolojisini yağ parçalama seansı olarak da kullanır. Gözle görülür bir incelme sağlar.

Selülitleri Giderir

Selülit gidermenin en etkili yöntemlerinden biridir. Birçok yöntemin aksine zararsızdır. Güvenle kullanılır.

Cildinizi Sıkılaştırır

Daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt için verilebilecek en güzel desteklerden biri G5 masajıdır.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?