G6 Masajı

G6 Masajı Nedir?

Yükselen trendlerden olan G6 , G6 cihazı ile ritmik masaj yoluyla hızlı titreşimler gönderme masajıdır. Özellikle bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde kullanılır. Vücudumuzda biriken toksin ve laktik asitlerin atılması mantığına dayanarak yapılır. Prana Complex biriken yağlara karşı bu etkili yöntemi kullanmaktadır.

EMS Ankara’nın en çok yapılan sporları arasına girmeye hazırlanıyor. Siz de hemen EMS ile tanışın. Kilo verin, fit kalın, kas yapın, sıkılaşın. Üstelik çok kısa süreli seanslar ile…

Biriken Yağlardan Kurtulma Yöntemleri

Prana Complex G6 ile biriken yağlardan kurtulma ihtiyaçlarınıza G6 teknolojisi ile cevap verir. Ankara’da biriken yağlardan kurtulma hizmeti sunan nadir kuruluşlardan biri olan Prana Complex ile daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.
Teknolojinin vücut bakımı alanında son gelişmelerinden biri de G6 masajı uygulamasıdır. Bu uygulama, istenen bölgeye titreşim vererek, yağların hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Fazla yağ atımı sayesinde, selülitleri ortadan kaldıran bir yöntemdir. Ayrıca, vücuttaki toksinlerin atımını da kolaylaştırmaktadır. Böylece vücudun sağlığını kazanmasına yardımcı olmaktadır. Sağlık açısından herhangi bir tehdit oluşturmayan bu masaj uygulaması non-invaziv bir uygulamadır.
G5 modellerine ek olarak interferenz akım ile mekanik masaj yanında kas stimülasyonu da yapar. G6 masajı, vücuda yoğun titreşimler vererek, fazla yağın ve ödemin atımını sağlayan bir masaj yöntemidir. Özellikle vücutta biriken laktik asit atımını sağlayarak, yorgunluğu ortadan kaldırır. Genellikle bölgesel incelme için tercih edilen bu yöntem, kan akış hızını arttırır ve bölgedeki biriken yağın yakımını sağlar.
Cilt üzerinde meydana gelen kırışıklıkları azaltır. Uygulama, vücudun her bölgesine yapılabilmektedir. Ancak daha çok kalça, bacak ve karın gibi bölgelerde, selülit bakımı için kullanılır. Vücut enerjisini dengeleme, kan dolaşımını hızlandırma gibi yararları da mevcuttur. Karın bölgesinde mekanik masaj yapılmaz interferenz akım ile kas çalıştırılarak masaj yapılır.
 
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?