Ozon Sauna Ankara

Ozon Sauna ile Zayıflama

Son yılların yükselen trendi ozon sauna mucizevi özelliklerdeki faydaları ile kilo vermeye bire bir uygulamadır. Kısa yoldan ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi mümkün kılar. Kısa seanslar sayesinde kilo vermeyi hızlandırmaktadır. Sağlıklı kilo vermek isteyen bireylerin başvurabileceği bir yöntemdir. Seans içerisinde birçok hastalığa ve vücuda fayda vererek bireylerin sağlığına kavuşmasını sağlamaktadır. Ozon sauna yorumları okunduğunda birçok müşteri tarafından memnun kalındığı da görülebilmektedir. İnsanlar faydasını görüp başkalarının da bu hizmetten yararlanmasını sağlamak amacıyla yorum yapıp eşe dosta tavsiyeler vermektedir. Ozon saunası sayesinde verilen ücretin karşılığı kat kat alınmaktadır.

Ozon Sauna Hakkında Merak Edilenler

Ozon sauna özel bir saunada tedavi veya fayda almak amacıyla kullanılan bir sistemdir. Ozon saunası sıcak bir kabinin içerisine girerek deri yolunda vücuda ozon verilmesine denmektedir. Bu yöntem sayesinde kardiyovasküler sistemlerini ve kan basıncını olum yönde etkilemektedir. Bu yöntem kalbe ve vücuttaki bütün dolaşım sistemlerini stressiz bir antrenman yaptırmaktadır. Kandaki oksijen sayısı arttırılarak dokulara daha fazla oksijen ulaşması sağlanmaktadır. Kilo vermede, stresin vücuttan uzaklaştırılmasında, sindirim sistemi ve dolaşım sistemini dengeye sokmasında, toksin atmada, cildi güzelleştirip sıkılaşmasında ozon sauna faydaları oldukça fazladır.

Ozon saunasının vücuda birçok yararı bulunmaktadır. Ozon sauna yararları şöyle madde halinde sıralanabilir.
• Vücutta oluşturduğu rahatlamanın ve estetik etkilerinin ziyade kireçlenme, soğuk algınlığı, halsizlik baş ağrısı gibi hastalık şikayetlerine de yardımcı bir tedavi yöntemidir.
• Vücudun dış etkenlerine karşı vücut direncini arttırmaktadır.
• Deriyi ölü hücrelerden tamamen arındırmaktadır.
• Daha temiz, güzel ve yumuşak bir cilde sahip olunmasını sağlamaktadır.
• Vücutta sarkmaları olan bireyler veya bölgesel yağlanmaları bulunan bireyler için kilo vermede oldukça büyük bir öneme sahiptir.
• Derinin 4 ile 6 santimetre altına bulunan ozon, bir seans gibi kısa bir sürede 450 civarında kalori yakmaktadır. Bu yöntem en çok kullanılan ve bilinen buharlı saunaya göre 7 kat daha fazla bir etki göstermektedir.
• Vücutta doğal gençleşmeyi sağlamaktadır.
• Yorgunluğu atarak zinde olmanızı sağlar.
• Spor yapıldıktan sonra kas ağrılarına sebep olan laktik asitlerin terleme yolu ile vücuttan atılmasını sağlar.

• Beyin dokusunda bulunan damarları besleyerek zihin fonksiyonlarını son derece geliştirmektedir.

• Böbrek yoluyla ancak uzun süre zarflarında atılabilen ağır metaller bu yöntem sayesinde deriden kolay bir şekilde atılmaktadır.
• Mikrobik kaynaklı oluşan birçok hastalığın oluşmasını engellemektedir.
• Vücut direncini arttırmaktadır.
• Toksinlerin ve ödemin atılmasını sağlayarak ağrıların da vücutta oluşuma iznin vermez.

Ozon sauna işlemleri hastalığa ve ne kadar kilo verileceğine bağlı olarak değişebilmektedir. Ortalama olarak 8 ile 10 seans arası uygulanmaktadır. Bu seans sayıları tam olarak tedavi uygulanmasına yeterli olmaktadır.
Ozon sauna hizmetimiz ile firmamız profesyonel ekip arkadaşlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız Ankara’da hizmet suna en kaliteli firmalar arasında yer almaktadır. Ozon sauna seans ücreti her bütçeye uygun olması amacıyla oldukça uygun ücretlerde verilmektedir. Ozon sauna hakkında bilgi alıp tedavi olmak için bizimle iletişime geçip en kısa sürede kilo vererek aynı zamanda sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Prana Complex selülit ile mücadelede Ankara’nın en gözde Komplekslerindendir. Bunda en büyük etken kısa sürede kalıcı çözüm alması ve uyguladığı fiyat politikası olmuştur. Ayrıca selülit derecelerine ve uygulanacak seanslara göre değişkenlik gösterecek olan fiyatlarımız için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ozon Sauna ile selülit tedavisi çağımızın en etkili yöntemi olmaktadır. 2 Hafta gibi kısa bir sürede inanılmaz bir değişim elde edilebilir. Bu tedavilerde uyguladığımız yöntemler ile selülit rahatsızlığı olanlar sonuçlardan oldukça memnun olmuş ve geri dönüşleri ile bizleri de mutlu etmişlerdir. Ozon terapisi ile hem vücut toksinlerinizden arınıp hem de sağlıksız yağlardan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda cilde terapi yaparak selülit sorunlarınızı da kökten çözebilirsiniz.

Ozon buharı kabin içinde usullerine uygun bir şekilde verilmektedir. Ozon gazını solumak sakıncalı olduğundan dolayı kabin boyunu da kapsayacak şekilde vücudun baş kısmında alt tarafına uygulanmaktadır. Baş kısmı hariç her bölgeye uygulanmasında herhangi bir risk bulunmamakla beraber oldukça faydalıdır. Kişi kabine girerek sabitlenir. Sabitlendikten sonra makine kapağı kapatılır. Makine baş kısmı hariç vücudun bütün kısımlarını içine almaktadır. Bu sayede vücudun her kısmı ozon gazına maruz kalmaktadır. Ozon buharı sayesinde insanlar sağlığına kavuşarak kilo verebilmektedir. Ozon saunada ozon gazı ile birlikte buhar verilmektedir. Bunun sebebi vücudun ozon gazını emmesi ve etkilenmesi içindir.

Son zamanlar da ozon sauna Ankara bölgesi için önemini arttırmıştır. Özellikle selülit tedavisinde en etkili yöntem olarak bilinmektedir. Prana Complex hem ilklerden olma özelliği ile hem de ozon sauna seans fiyatları ile en çok tercih edilen kompleks olma özelliğini taşımaktadır. Profesyonel kadromuzun uyguladığı programlar sayesinde seanslarımız en verimli şekilde geçmektedir. Selülitlerinden kurtulan, bölgesel incelme sağlayan ve vücudu onarılarak fonksiyonları düzelen konuklarımız ozon sauna yorum ve geri dönüşleri ile bizleri çok mutlu etmektedir.
 

Birçok insan ozon sauna zayıflatır mı veya ozon sauna ne kadar zayıflatır sorularını sormaktadır. Ozon sauna ile zayıflamak mümkündür. Ozon sauna sayesinde vücutta yaklaşık olarak 200 ile 450 arası kalori yakımı gerçekleşmektedir. Bu sayede aldığınız fazla kaloriler yakılarak yediğiniz yiyeceklerdeki kalori miktarının altına düşer. Bilimsel olarak da verilen kalori daha fazla olduğundan kilo vermeniz de bir o kadar kolay olmaktadır. Zayıflama sağlıklı bir şekilde olurken aynı zamanda vücutta birçok faydalı etki bırakmaktadır. Hiçbir kimyasaldan yardım alınmayarak gerçekleştirilen seanslar sayesinde sağlığa kavuşulup düzenli bir şekilde kilo vermek mümkündür.

Ozon sauna seansları oldukça kısa bir sürede uygulanmaktadır. Bireyler bu sayede hızlıca kilo vererek sağlıklarına kavuşabilmektedirler. Sakıncalı bir durum bulunmadığından her birey gönül rahatlığıyla bu tedavi yöntemini kullanabilmektedir. Astım ve solunum yolu hastalığı bulunan kişilerde bu tedavi daha sık takiplerle dikkatli bir şekilde yapılmak şartıyla uygulanabilmektedir.
Baş kısım dışarıda kalmak suretiyle tek kişilik bir kabinde bu tedavi uygulanmaktadır. Boyun çevresi iyice kaplanır. Ozon gazı koklamak sakıncalı olduğundan yöntem böyle uygulanmaktadır. Tedavi alacak kişiye kabinde 42 ile 52 derece arasında bir buhar verilmektedir. Buhar verilirken aynı zamanda kabine bağlı bir ozon cihazı sayesinde ozon gazı da verilmektedir. Ozon verilme işlemi buhar verilme işleminden 5 dakika kadar önce kesilmektedir. Bu sayede içeride kalan ozonun vücuda etki edip yapışması sağlanmaktadır.

Ozon sauna Ankara civarında birçok yerde yapılmaktadır. Firmamız olarak profesyonel ve işlerinde uzman bir ekiple çalışmaktayız. Profesyonel ekiplerin profesyonel ekipmanlarla tedavi sürecini baştan sona ele almaktadır. Ankara’da yapılan ozon sauna hizmetleri arasında en kaliteli hizmeti veren firmalardan biri olmaktayız. Verilen hizmetlerde kilo verme ve birçok hastalığa iyi gelip tedavi etme şansı sağlanmaktadır. Ozon sauna fiyat bakımında her insan kullanabilsin diye uygun ücretlerde hizmete sunulmaktadır.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?