Ultra Slim Yağ Parçalama

Bölgesel Zayıflamada Prana Complex Farkı

Prana Complex sunmuş olduğu tüm hizmetlerde sağlığınızı ön planda tutar. Bu nedenle bölgesel zayıflama yöntemleri tercih edilirken her zamanki gibi en verimli ve sağlıklı olanı sizlere sunarız. Bölgesel incelme hizmetimiz ile uğraşıp da eritemediğiniz veya diyet yapıp başarıya ulaşamadığınız bölgesel incelmeye ulaşırsınız. Son teknoloji ürünü olan ultra slim ile inceltmek istediğiniz bölgenin yağlarını hedef alırız. Bu sayede genel bir zayıflama değil, bölgesel bir incelmeye erişirsiniz.

Ultra slim cihazımız çalışma prensibi olarak ultrasonik ses dalgalarını kullanır. Bu sayede vücudunuza yer etmiş yağ ve dokular parçalanır. Yağ parçalama olarak ta bilinen bu sistem ile kusursuz bir görünüme kavuşursunuz.

Ultra Slim Cihazını Kullandığımız Bölgeler

Ultra slim cihazımızı bedeninizde yağların eritilmesi en zor olan bölgelerde kullanırız. Aylarca uğraşıp eritemediğiniz bir çok bölgenizde sadece bir kaç seansta başarıya ulaşabilirsiniz
Bel, boyun, göğüs, sırt, bel, basen ile kol ve bacaklara ait program uygulanır. Seans öncesinde kesinlikle aç olunmalı sonrasında ise yağlı yiyecekler ve karbonhidrattan uzak durulmalıdır. Bol su içmek parçalanmış yağ hücrelerinin vücuttan atılmasını hızlandırır. Hareketsizlikten ve yanlış beslenmeden kaçınılmalıdır.

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama Yöntemi

Ameliyatsız bölgesel incelmeyi iki kısma ayırabiliriz. Bunlardan birincisi evde yapılan basit hareketler. İkincisi ise bir uzmandan yardım alarak teknolojik aletler ile zayıflama yöntemidir. Evde yapılan hareketler basit kürlerle desteklenerek yapılmaktadır. Uzmandan yardım alarak takip edilen ameliyatsız zayıflama yöntemleri teknolojik aletler vasıtasıyla yapıldığından dolayı kilo verme sürecimiz daha da kısalmaktadır.
Son derece sağlıklı olan yöntemlerle kısa bir sürede zayıflayarak yaza fit bir şekilde girebilirsiniz. Ameliyatsız bölgesel incelme imkânı sunan yöntemler sayesinde vücudunuzun istemediğiniz kısımlarında biriken fazla yağlardan uğraşmadan kolayca kurtulabilirsiniz. Herhangi bir yöntem uygulanırken fiziksel bir acı hissedilmez. Bu Seanslar genellikle 30 dakika ile 40 dakika arası değişmektedir. Artarda sürekli tekrarlandığından etkisini normal egzersizlere göre daha kısa sürede göstermektedir.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?