Bilinçaltı Terapisi

Bilinçaltı Terapisi
Nedir?

Prana Complex’in uyguladığı bilinçaltı temizliği, geçmişe ait kötü duygular, hisler, düşünceler ve ruhsal bozuklukları zihnimizden arındırarak olumsuz etkilerini yok etmektir. Özellikle geçmişte yaşanılan bir olayın etkisinde takılı kalma gibi sorunları ele alır. Bu sorunlar bireyi çıkmaza sokabilir. Ancak uzmanlarımızın uyguladığı terapi sayesinde tüm problemleriniz kolayca çözümlenebilmektedir.

Bilinçaltı Terapisi Hakkında Merak Edilenler

Her birey dinlenilmek ve birileri tarafından anlaşılmak istemektedir. Bu sebepten dolayı da bireyler terapiye ihtiyaç duyarlar. Danışmanlık ofisi ve hastane, Psikiyatri merkezleri gibi yerlerde psikolog seans ücretleri değişkenlik göstermektedir. (Bazı özel durumlarda, ücretsiz terapi olanağı da mümkündür) Online terapilerdeki maliyet biraz daha farklıdır. Yüz yüze terapiler ile aralarında değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Prana Complex bilinçaltı temizliğinde Access Bars yöntemini de kullanır.

Prana Complex bu hizmeti herkes için uygulamaz. Özellikle terapiye başlamadan önce uzmanlarımız tarafından gözlemleme yapar ve bu terapiye uygun olup olmadığınızı değerlendiririz. Bunun yanı sıra aşağıdaki şartları taşıyan bireylere bilinçaltı temizliği yapılmaz.

-18 yaş altı kişilere
-Uyuşturucu bağımlılarına
-Yoğun antidepresan kullanan kişilere
-Sol beyni baskın insanlara
Terapi hakkında daha detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Prana Complex bilinçaltı terapi seanslarını haftanın 6 günü müşterilerine sunar.

Bilinçaltı terapimiz dört kademeden oluşur. Bunlardan ilki tanışma ve gözlemdir. Ardından bilinç düzeyinizi yükseltir ve hikayeye odaklanmanızı sağlarız. Sonrasında belirli sembol ve çağrışımlar kullanılarak zihninizin gerçek ile sanalı birbirinden ayırması sağlanır. Bu süreçte bilinçaltınız temizlenerek kötü düşüncelerinizden kurtulabilirsiniz. Ardından küçük bir değerlendirme yaparak seansımızı sonlandırırız.

Prana Complex modern terapiler ile bilinçaltı temizliği seanslarını başlattı. Özellikle uzman terapistlerimiz eşliğinden bilinçaltı temizliği yaptıranların yorumları oldukça pozitiftir. Hiçbir kimyasal madde kullanmadan doğal iletişim teknikleri ile şuuraltı arındırılır ve iç huzuru yakalamanız kolaylaşır.
Bugüne kadar pek çok kişiye uygulanan bilinçaltı temizliği zararları olmayan doğal bir terapidir. Şuuraltı arındırılması esnasında hiçbir şekilde olumsuz etkiler gözlenmezken hayatınızda yaşadığınız negatif enerjilerden kaynaklı biriken yansımalar yok edilir.

Bilinçaltı temizliği meditasyonu bir çok rahatsızlığa çözüm üretir. Bu rahatsızlıkların tamamı zihninizden doğsa bile ilerleyen süreçte biyolojik sorunlar da doğuracaktır. Bu nedenle bilinçaltı terapisi her geçen gün daha da önem kazanır.

Bilinçaltı temizliğini Ankara’da Prana Complex tarafından bilinçaltı temizliği eğitimi almış profesyoneller ile yaparız. Bu terapi özgüven eksikliği, kıskançlık, suçluluk, depresyon, derin üzüntü, kaygı, endişe ve fobilerinizden sizi uzaklaştıracaktır. Bunun yanı sıra bilimsel olarak çözülemeyen ağrı, sancı veya hastalıların çözümünde de oldukça etkilidir.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?