RUR Tekniği

Prana Complex ile RUR Tekniği

Reset Update Restart kelimeleri İngilizce kökenli olup daha çok yazılım ve bilgisayar ve akıllı telefonlarda kullanılmaktadır. RUR Tekniği yirmiye yakın modern bilim uygulamaları ve kadim şifa öğretileri ile sentezlenerek oluşturulmuş olup Dünyanın en güçlü üç boyutlu terapi tekniğidir.

Üç kelime yan yana geldiğinde anlam ve işlevsellik olarak bilgisayar ya da akıllı telefonlar başta olmak üzere çok sayıda elektronik aletin performansına olumsuz etki eden virüslerden arındırarak orijinal yazılımını yeniden yüklemeyi ve yüklenen orijinal yazılımın aktif olarak çalışmasını sağlamak için de yeniden başlatılmasını ifade eder.
Prana Complex eşsiz terapi metodları ile çığır açmaya devam ediyor. Sadece Prana Complex’e özel bu terapiyi mutlaka denemelisiniz

RUR Terapi Süreci

RUR süreci terapistlerimizin programları ile başlar. Bu proses, mantık olarak insan hayatına da uyarlanabilir özelliktedir. Çünkü insanların orijinal yazılımında da hayatı zorlaştırıcı kodlar bulunmamaktadır. İnsanlar yaşadıkları travmaların, kayıpların, kaygıların, fobilerin, olumsuzlukların, zorlukların, kırılmaların, sağlık problemlerini ve başarısızlıkların neredeyse tamamını küçük yaşlarda çevreden kodlamakta ve ileriki yaşlarında da farkında olmadan bunları doğrulamak için çaba göstermektedir. Yaşadıkları bu durumu da kader, kısmet, nasip vb. olarak tanımlamaktadırlar. Hal bu ki kişinin hayatında yaşadıklarının altında yatan bilinç dışı kodlamaları yani inanç kalıplarıdır.
Kalıcı olarak değişmek ve daha sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bolluk bereket içerisinde yaşayabilmek için öncelikle bedenin ve zihnin sağlıklı çalışma ritmini bozan başta travmalar olmak üzere kaygılardan ve korkulardan kurtulmak gerekir. Ki travmalar, fobiler, panik atak, anksiyete, kaygı, migren ve bağımlılıklar konusunda en etkili ve başarılı olan teknik RUR Tekniği terapisidir.

RUR Tekniği ile travmalar ve diğer rahatsızlıklar kısa seanslarla ve kesin olarak giderilmektedir.

RUR Tekniği ile yenilen,
RUR Tekniği ile yeniden..

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?